Złóż aplikację!

Interesujące oferty
otrzymasz pocztą e-mail!

Apprentice - (2017/A/A) dodano 06 kwietnia 2017

Miejsce pracy

Wielka Brytania, kujawsko-pomorskie

Termin składania aplikacji

31 maja 2017

Zakres obowiązków

This is a 12 month scheme which will gain the candidate qualifications in First Aid at Work and an NVQ Level 2 in Activity Leadership.

Wymagania podstawowe

You must be aged 18 or above,

You must be an EU citizen and have lived within the EU continuously for the last 3 years,

You must not have a degree, HND, HNC, Foundation Degree or be studying towards any of these.

You must be willing to sign up to our Apprentice scheme for 12 months.

You must be willing to be located at any of our centres within the UK

Good level of English is a must

Oferujemy

12 months contract

48 hours per week

3.40 GBP per hour in line with minimum wage increases

Paid accomodation 154 GBP per month

Food scheme 154GBP per month

Start ASAP

Pozostałe informacje

Ilość wakatów: 50

Dane personalne

Dane teleadresowe

Wykształcenie

Doświadczenie zawodowe

Znajomość języków

Oczekiwania finansowe netto

Dodatkowe informacje

Dodaj pliki

Akceptuję