Złóż aplikację!

Interesujące oferty
otrzymasz pocztą e-mail!

Asystent ds. Jakości - (2018/BY/AJ) dodano 06 kwietnia 2018

Miejsce pracy

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Termin składania aplikacji

30 kwietnia 2018

Zakres obowiązków

- administracja spraw dot. kontroli jakości,
- rejestrowanie i szczegółowa analiza reklamacji od Klienta,
- kontakt z Klientem w zakresie postępów w ustaleniu przyczyny niezgodności oraz podjętych działań związanych z reklamacją,
- rejestrowanie i udostępnianie danych do reklamacji materiałów u Dostawcy,
- analiza danych i stopnia wypełnienia wskaźników dot. jakości,
- przeprowadzanie analiz mikrobiologicznych w laboratorium.

Wymagania podstawowe

- mile widziana osoba z doświadczeniem na podobnym stanowisku,
- mile widziana znajomość i doświadczenie branży przetwórstwa tworzyw sztucznych,
- biegła znajomość j. angielskiego,
- biegła znajomość obsługi Pakietu MS Office.
- dodatkowy atutem będzie znajomość pracy w środowisku programu SAP,
- znajomość norm ISO 9001, 14001 i BRC-IoP.

Oferujemy

- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia,
- możliwość ciągłego podnoszenia umiejętności i kwalifikacji.

Pozostałe informacje

Stawka: 4000 PLN
Ilość wakatów: 1

Dane personalne

Dane teleadresowe

Dodatkowe informacje

Dodaj pliki

Akceptuję