Złóż aplikację!

Interesujące oferty
otrzymasz pocztą e-mail!

Doradca klienta-sprzedawca - (2017/B/Dk) dodano 12 października 2017

Miejsce pracy

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Termin składania aplikacji

12 listopada 2017

Zakres obowiązków

- profesjonalna obsługa klienta,
- obsługa kasy fiskalnej,
- przyjmowanie dostaw,
- dbanie o asortyment.

Wymagania podstawowe

- doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej,
- samodzielność, dobra organizacja pracy własnej,
- zainteresowanie modą i bieżącymi trendami,
- entuzjastyczne nastawienie do pracy.

Oferujemy

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
- pracę w pełnym wymiarze godzin,
- przejrzysty system wynagrodzeń wraz z systemem premiowania,
- atrakcyjne zniżki pracownicze,
- udział w bezpłatnych szkoleniach produktowych i sprzedażowych,
- możliwość awansu wewnętrznego.
Mile widziani Panowie.

Pozostałe informacje

Ilość wakatów: 1

Dane personalne

Dane teleadresowe

Dodatkowe informacje

Dodaj pliki

Akceptuję