Złóż aplikację!

Interesujące oferty
otrzymasz pocztą e-mail!

Pracownik do lutowania - 1 zmiana - (2017/T/EM) dodano 16 października 2017

Miejsce pracy

Toruń, kujawsko-pomorskie

Termin składania aplikacji

30 listopada 2017

Zakres obowiązków

-praca przy produkcji i montażu czujników antykradzieżowych,
-prace manualne,
-lutowanie,
-precyzyjne składanie bardzo drobnych elementów,

Wymagania podstawowe

-dobry wzrok,
-dokładność i precyzja,
-duże zdolności manualne,

Oferujemy

- umowę zlecenie 13zł brutto + premia
- bezpośrednie zatrudnienie na umowę o pracę po 6 miesiącach
- pracę 6:00-14:00
- pracę od poniedziałku do piątku
- możliwość pracy w nadgodzinach

Pozostałe informacje

Ilość wakatów: 2

Dane personalne

Dane teleadresowe

Dodatkowe informacje

Dodaj pliki

Akceptuję