Złóż aplikację!

Interesujące oferty
otrzymasz pocztą e-mail!

FOTOGRAF PRODUKTOWY - (F/2017/11/D) dodano 04 stycznia 2018

Miejsce pracy

CHEŁMNO, kujawsko-pomorskie

Termin składania aplikacji

31 stycznia 2018

Zakres obowiązków

Będziesz odpowiedzialny za:
  • wykonywanie fotografii produktów przeznaczonych do wystawienia na sprzedaż na portalach internetowych,
  • dbanie o atrakcyjne przedstawienie fotografowanych detali,
  • przygotowanie estetycznego planu zdjęciowego,
  • odpowiednie przygotowanie produktów do sesji zdjęciowej,
  • współpraca z grafikami/projektantami.

Wymagania podstawowe

Nasz klient oczekuje:
  • pasji do fotografowania,
  • umiejętności fotografowania produktów,
  • poczucia estetyki, kreatywności, dokładności i samodzielności,
  • umiejętności pracy zarówno samodzielnie jak i w zespole.
  • Wykształcenie kierunkowe w dziedzinie fotografii będzie niewątpliwym atutem.

Oferujemy

Nasz klient oferuje:
stabilne warunki zatrudnienia w szybko rozwijającej się firmie z branży e-commerce,
ciekawe zaplecze socjalne,
atrakcyjne i nowoczesne miejsce pracy,
pracę wśród zaangażowanych i pozytywnych współpracowników,
realne możliwości rozwoju w nowocześnie zarządzanej firmie.

Pozostałe informacje

Ilość wakatów: 1

Dane personalne

Dane teleadresowe

Dodatkowe informacje

Dodaj pliki

Akceptuję