Złóż aplikację!

Interesujące oferty
otrzymasz pocztą e-mail!

Frezer - (2017/FREZER/BY) dodano 04 lipca 2017

Miejsce pracy

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Termin składania aplikacji

31 sierpnia 2017

Zakres obowiązków

- wykonywanie detali zgodnie z rysunkiem technicznym
- kontrola jakości wykonanych elementów

Wymagania podstawowe

- wykształcenie techniczne
- podstawowa znajomość  rysunku technicznego
- dobra znajomość przyrządów pomiarowych
- umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku
- 3 zmianowy system pracy od poniedziałku do piątku
- atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia uznaniowa)
- przyjazną atmosferę pracy
- niezbędne akcesoria ochronne(strój ochronny, okulary, rękawice itp.)
- kursy i szkolenia

Pozostałe informacje

Ilość wakatów: 1

Dane personalne

Dane teleadresowe

Dodatkowe informacje

Dodaj pliki

Akceptuję