Złóż aplikację!

Interesujące oferty
otrzymasz pocztą e-mail!

Inżynier Konstruktor - (IK/05/2018/C) dodano 15 maja 2018

Miejsce pracy

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Termin składania aplikacji

11 czerwca 2018

Zakres obowiązków

Do zadań osoby zatrudnionej na stanowisku Inżyniera Konstruktora będzie należało:
  • przygotowywanie rysunków detalicznych,
  • wykonywanie obliczeń wytrzymałościowych,
  • dobór materiałó konstrukcyjnych i przygotowywanie list matariałowych,
  • opracowywanie dokumentacji technicznej pod zatwierdzenie,
  • projektowanie zbiorników zgodnie z międzynarodowymi normami.

Wymagania podstawowe

Koniecznie aplikuj, jeśli spełniasz poniższe kryteria:
  • skończyłeś studia inżynierskie mechaniczne lub pokrewne,
  • znasz biegle oprogramowanie 2D/3D (mile widziana znajomość Solid Works),
  • dobrze komunikujesz się w języku angielskim w środowisku zawodowym,
  • rysunek techniczny nie ma przed Tobą tajemnic,
  • będzie idealnie, jeśli dodatkowo posiadasz doświadczenie na stanowisku konstruktora w branży stalowej.

Oferujemy

Nasz Klient gwarantuje Ci:
  • wynagrodzenie dostosowane do Twoich kompetencji,
  • stabilność zatrudnienia i szerokie możliwości rozwoju zawodowego,
  • zdobycie doświadczenia w międzynarodowym środowisku,
  • pozytywną atmosferę w zespole,
  • szeroki pakiet benefitów pozapłacowych: karta sportowa, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, Sodexo, itd.

Pozostałe informacje

Ilość wakatów: 1

Dane personalne

Dane teleadresowe

Dodatkowe informacje

Dodaj pliki

Akceptuję