Złóż aplikację!

Interesujące oferty
otrzymasz pocztą e-mail!

Kierownik Działu ds. Kontroli Jakości - (/15) dodano 14 grudnia 2017

Miejsce pracy

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Termin składania aplikacji

31 stycznia 2018

Zakres obowiązków

• zarządzanie podległym zespołem,
• kompleksowe zarządzanie procesem jakości,
• współpraca z działem produkcji w zakresie poprawy jakości produkowanych wyrobów,
• nadzór nad wdrażaniem specyficznych wymagań klienta zewnętrznego,
• czynny udział w audytach wewnętrznych i zewnętrznych
• wdrażanie i nadzór nad działaniami doskonalącymi,
• inicjowanie działań mających na celu podnoszenie świadomości jakościowej pracowników,
• bieżący kontakt z klientami w zakresie procesów jakościowych, reklamacji itp.,
• nadzorowanie, analizowanie oraz raportowanie wskaźników jakościowych.

Wymagania podstawowe

• wykształcenie wyższe (preferowane techniczne),
• doświadczenie w pracy na w/w stanowisku w branży automotive min. 3 lata,
• znajomość branży przetwórstwa tworzyw sztucznych,
• dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny),
• ponadprzeciętna znajomość narzędzi i norm jakościowych, w szczególności VDA 6.3 oraz ISO/TS 16949 - IATF 16949,
• umiejętność podejmowania decyzji,
• umiejętność zarządzania zespołem,
• czynne prawo jazdy kat. B oraz gotowość do podróży służbowych.

Oferujemy

• umowę o pracę w stabilnej firmie,
• wynagrodzenie na poziomie 7-8 tyś.zł brutto,
• możliwość rozwoju zawodowego.

Pozostałe informacje

Wynagrodzenie brutto: 8000 PLN
Ilość wakatów: 1

Dane personalne

Dane teleadresowe

Dodatkowe informacje

Dodaj pliki

Akceptuję