Złóż aplikację!

Interesujące oferty
otrzymasz pocztą e-mail!

Kierownik Magazynu - (/28) dodano 06 kwietnia 2018

Miejsce pracy

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Termin składania aplikacji

30 kwietnia 2018

Zakres obowiązków

- zarządzanie zespołem magazynierów,
- ustalanie grafików, delegowanie obowiązków i monitorowanie poprawnego funkcjonowania magazynu,
- nadzór nad przestrzeganiem procedur i instrukcji,
- rozliczanie pracowników z powierzonych zadań,
- zapewnienie prawidłowych warunków przechowywanie i magazynowanie produktów,
- zapewnienie realizacji zamówień- stała kontrola stanów magazynowych,
- nadzór nad powierzonym wyposażeniem.

Wymagania podstawowe

- wykształcenie średnie bądź wyższe,
- doświadczenie w kierowaniu małym/średnim zespołem pracowników,
- znajomość systemu magazynowego,
- umiejętności zarządcze,
- uprawnienia na prowadzenie wózków jezdniowych,
- dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego - warunek konieczny,
- gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy

- pracę stałą w oparciu o umowę o pracę,
- konkurencyjne wynagrodzenie,
- szkolenia i ciągłe podnoszenie kwalifikacji,
- miłą atmosferę i zgrany zespół.

Pozostałe informacje

Wynagrodzenie brutto: 6000 PLN
Ilość wakatów: 1

Dane personalne

Dane teleadresowe

Dodatkowe informacje

Dodaj pliki

Akceptuję