Złóż aplikację!

Interesujące oferty
otrzymasz pocztą e-mail!

Kierownik Stacji Monitorowania Alarmów - (2017/KSMA/TOR) dodano 17 lipca 2017

Miejsce pracy

Toruń, kujawsko-pomorskie

Termin składania aplikacji

31 sierpnia 2017

Zakres obowiązków

  • Zarządzanie Stacją Monitorowania Alarmów, zgodnie z przepisami prawa
  • Kierowanie zespołem pracowników (organizacja pracy oraz rozliczanie pracowników)
  • Realizacja wyznaczonych celów i zadań
  • Reprezentowanie firmy w kontaktach z klientami i dostawcami
  • Zapewnienie wysokiej jakości usług dla klientów obsługiwanych przez spółkę
  • Prowadzenie dokumentacji dotyczącej podległych pracowników oraz obiektów

Wymagania podstawowe

  • Wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony
  • Zaświadczenie o niekaralność
  • Wykształcenie średnie techniczne mile widziane wykształcenie informatyczne
  • Znajomość programów obsługujących stacje monitorowania alarmów
  • Znajomość systemów CCTV, SSWiN, KD i innych systemów alarmowych
  • Praktyka na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność zarządzania zespołem pracowników

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pełen etat)
  • Wynagrodzenie w wysokości  około 3500pln netto miesięcznie
  • Wszelkie niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop, itp)

Pozostałe informacje

Ilość wakatów: 1

Dane personalne

Dane teleadresowe

Dodatkowe informacje

Dodaj pliki

Akceptuję