Złóż aplikację!

Interesujące oferty
otrzymasz pocztą e-mail!

KIEROWNIK WYDZIAŁU PRODUKCYJNEGO - (KS/2018/07/V) dodano 05 lipca 2018

Miejsce pracy

OKOLICE TORUNIA (OK. 40 KM), kujawsko-pomorskie

Termin składania aplikacji

31 lipca 2018

Zakres obowiązków

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
  • analizę zapytań ofertowych oraz nadzór nad sporządzaniem kalkulacji kosztowych i dokumentacji produkcyjnej
  • koordynowanie, organizowanie oraz nadzorowanie pracy wydziału produkcyjnego
  • monitorowanie kluczowych wskaźników jakościowych, wydajnościowych oraz terminów realizacji zamówień
  • tworzenie procedur i instrukcji pracy
  • nadzór nad dokumentacją techniczną oraz parkiem maszyn
  • ścisła współpraca z działami: zakupów i logistyki oraz działem sprzedaży
  • udział w opracowywaniu planów budżetowych, kontrola kosztów oraz nadzór nad realizacją założonych celów produkcyjnych
  • inicjowanie działań mających na celu optymalizację procesów w podległym obszarze
  • tworzenie raportów, analiz oraz prognoz
  • bieżące raportowanie poziomu realizacji zadań

Wymagania podstawowe

Idealny kandydat posiada:
  • wykształcenie wyższe techniczne
  • min. 5-letnie doświadczenie w zarządzaniu procesami produkcji oraz zespołem produkcyjnym
  • praktyczną znajomość metod obróbki metalu oraz spawanie
  • bardzo dobrą znajomość dokumentacji technicznej
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację oraz czytanie dokumentów technicznych (kontakt z anglojęzycznymi klientami)
  • prawo jazdy kat. B
  • bardzo dobrą znajomość pakietu MS Office (szczególnie MS Excel)

Oferujemy

Nasz klient oferuje:
  • stabilne zatrudnienie,
  • otwartość na wdrażanie własnych pomysłów i usprawnień,
  • narzędzia pracy w postaci: laptopa, telefonu oraz samochodu służbowego
  • możliwość rozwijania swoich kompetencji.

Pozostałe informacje

Ilość wakatów: 1

Dane personalne

Dane teleadresowe

Dodatkowe informacje

Dodaj pliki

Akceptuję