Złóż aplikację!

Interesujące oferty
otrzymasz pocztą e-mail!

KOORDYNATOR DZIAŁU ZAKUPÓW I LOGISTYKI - (KDZ2018/06/W) dodano 22 czerwca 2018

Miejsce pracy

Lubicz, kujawsko-pomorskie

Termin składania aplikacji

22 lipca 2018

Zakres obowiązków

  • koordynowanie działem zakupów i logistyki
  • współpraca z dostawcami z Polski oraz Europy
  • aktywne wyszukiwanie nowych dostawców zgodnie z wytycznymi w Polsce oraz Europie
  • dbanie o optymalny poziom stanów magazynowych
  • dbanie o optymalny poziom rotacji na magazynie
  • efektywne rozwiązywanie pojawiających się problemów
  • zarządzanie budżetem zakupowym  na poziomie  30 mln rocznie
  • współpraca z działami wew. firmy ze szczególnym uwzględnieniem działu sprzedaży
  • raportowanie do Prezesa Zarządu

Wymagania podstawowe

  • doświadczenie w dziale zakupów i logistyki, min. 6 lat
  • wykształcenie techniczne lub doświadczenie w zakupach w branży technicznej
  • znajomość języka angielskiego na poz. komunikatywnym
  • znajomość obsługi komputera na poz. bardzo dobrym (ze szczególnym uwzględnieniem MS Excel)

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie i długotrwałą współpracę w firmie będącej na polski m rynku od 20 lat
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • przyjazną, rodzinną atmosferę
  • rozwój zawodowy

Pozostałe informacje

Ilość wakatów: 1

Dane personalne

Dane teleadresowe

Dodatkowe informacje

Dodaj pliki

Akceptuję