Złóż aplikację!

Interesujące oferty
otrzymasz pocztą e-mail!

Magazynier - (2017/Ch/M) dodano 29 marca 2017

Miejsce pracy

Chełmża, kujawsko-pomorskie

Termin składania aplikacji

30 czerwca 2017

Zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie procesów magazynowych
  • Dokonywanie przyjęć towarów i wprowadzanie ich na stan
  • Wydawanie towarów na podstawie zleceń
  • Przyjmowanie zwrotów towarów
  • Przyjmowanie i rozpatrywanie reklamacji
  • Analiza stanów magazynowych
  • Dokonywanie zamówień
  • Dokonywanie inwentaryzacji całościowych i cząstkowych oraz korekty stanów
  • Analiza jakościowa towarów i ich kategoryzowanie wg. stopnia zużycia
  • Kompletowanie towaru oraz jego rozsyłka
  • Sporządzanie wniosków o wybrakowanie i utylizację towarów
  • Sortowanie towarów i właściwe rozmieszczenie w pomieszczeniach magazynowych
  • Kontrola jakościowa, ilościowa oraz nadzór nad dokumentacją
  • Konserwacja urządzeń i przyrządów magazynowych
  • Konserwacja i drobne naprawy uszkodzonych towarów
  • Planowanie i realizowanie napraw i serwisów poza magazynowych
  • Kontrola towarów pod kątem ważności atestów i certyfikatów
  • Dbanie o poprawność i kompletność dokumentów w tym: sporządzanie i uzupełnianie dokumentacji związanej z realizowanymi operacjami oraz dystrybucją towarów
  • Sprawdzanie stanów magazynowych faktycznych z systemowymi w tym weryfikacja zgodności ilościowej i jakościowej przyjmowanych oraz wydawanych towarów
  • Stosowanie procedur i instrukcji magazynowych
  • Dbałość o powierzone mienie, urządzenia i sprzęty

Wymagania podstawowe

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku pracy: minimum 3 lata
  • Dobra organizacja pracy i samodzielności
  • Uczciwość i rzetelność
  • Dyspozycyjności do pracy w systemie dwuzmianowym
  • Znajomość programów Excel, Word
  • Znajomość oprogramowania ENOVA będzie dodatkowym atutem
  • Wiedza z zakresu przepływów magazynowych (dokumenty wewnętrzne i zewnętrzne)
    oraz procesów reklamacyjnych
  • Wykształcenie: minimum średnie

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń:  wynagrodzenie podstawowe + premia uznaniowa
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w przyjaznej atmosferze
  • Pracę w Chełmży

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Pozostałe informacje

Ilość wakatów: 1

Dane personalne

Dane teleadresowe

Wykształcenie

Doświadczenie zawodowe

Znajomość języków

Oczekiwania finansowe netto

Dodatkowe informacje

Dodaj pliki

Akceptuję