Złóż aplikację!

Interesujące oferty
otrzymasz pocztą e-mail!

Magazynier - (Mag/B/2017) dodano 11 kwietnia 2017

Miejsce pracy

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Termin składania aplikacji

31 maja 2017

Zakres obowiązków

- obsługa wózków widłowych,
- załadunek, rozładunek (rolki do 50kg),
- uzupełnianie dokumentacji magazynowej w formie zarówno papierowej jak i elektronicznej,
- dbanie o przechowywany towar na magazynie,
- sprawdzanie stanu magazynowego.

Wymagania podstawowe

- uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi,
- doświadczenie w obsłudze wózków widłowych.

Oferujemy

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- wynagrodzenie 2500pln brutto podstawy,
- pracę w systemie zmianowym.

Pozostałe informacje

Ilość wakatów: 1

Dane personalne

Dane teleadresowe

Wykształcenie

Doświadczenie zawodowe

Znajomość języków

Oczekiwania finansowe netto

Dodatkowe informacje

Dodaj pliki

Akceptuję