Złóż aplikację!

Interesujące oferty
otrzymasz pocztą e-mail!

Magazynier - (2017/BY/MAG/BP) dodano 10 lipca 2017

Miejsce pracy

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Termin składania aplikacji

31 sierpnia 2017

Zakres obowiązków

- obsługa wózka widłowego

- kontrola stanu magazynów

- przestrzeganie zasad BHP

- przygotowywanie załadunku, rozładunku

- przygotowywanie dokumentacji magazynowej

Wymagania podstawowe

- dyspozycyjność do pracy w systemie dwuzmianowym od poniedziałku do piątku

- gotowość do pracy fizycznej

- umiejętność dostosowywania się do zasad obowiązujacych w zakładzie

- uprawnienia na wózki widłowe

- min. roczne doświadczenie na stanowisku magazyniera

Oferujemy

- pracę stałą w oparciu o umowę o pracę

- 3 miesięczny okres próbny

- wynagrodzenie podstawowe w wysokości 2500-2700brutto miesięcznie

- miłą atmosferę i zgrany zespół

Pozostałe informacje

Ilość wakatów: 1

Dane personalne

Dane teleadresowe

Dodatkowe informacje

Dodaj pliki

Akceptuję