Złóż aplikację!

Interesujące oferty
otrzymasz pocztą e-mail!

Manager d/s sprzedaży w branży technicznej - (MS/05/2018/C) dodano 15 maja 2018

Miejsce pracy

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Termin składania aplikacji

11 czerwca 2018

Zakres obowiązków

Do zadań osoby zatrudnionej na w/w stanowisku będzie należało:
  • sprzedaż wyrobów dla klientów na terenie Polski,
  • realizacja celów sprzedażowych,
  • obsługa bieżących procesów sprzedaży oraz obsługa posprzedażowa,
  • analiza rynku i znajdywanie nowych zastosowań dla oferowanych wyrobów,
  • współpraca z działami wsparcia.

Wymagania podstawowe

Koniecznie aplikuj, jeśli spełniasz poniższe kryteria:
  • znasz techniki sprzedaży i skutecznie z nich korzystasz,
  • posiadasz wykształcenie wyższe  - mile widziane techniczne,
  • porozumiewasz się swobodnie w języku angielskim w środowisku biznesowym,
  • samodzielna organizacja czasu pracy, to Twoja mocna strona,
  • obsługa komputera to Twoja codzienność,
  • idealnie, jeśli posiadasz doświadczenie na analogicznym stanowisku.

Oferujemy

Nasz Klient gwarantuje:
  • stabilność zatrudnienia w międzynarodowym środowisku,
  • pełen wachlarz możliwości rozwoju,
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, komputer, telefon, itp),
  • bogaty pakiet benefitów pozapłacowych: karta sportowa, prywatna opieka medyczna, Sodexo, itp.),
  • atrakcyjny system wynagrodzeń.

Pozostałe informacje

Ilość wakatów: 1

Dane personalne

Dane teleadresowe

Dodatkowe informacje

Dodaj pliki

Akceptuję