Złóż aplikację!

Interesujące oferty
otrzymasz pocztą e-mail!

Menedżer Obsługi Klienta - ( 2017/T/M) dodano 14 czerwca 2017

Miejsce pracy

Toruń, kujawsko-pomorskie

Termin składania aplikacji

31 sierpnia 2017

Zakres obowiązków

-nawiązywanie relacji z nowymi kontrahentami
-utrzymywanie relacji z dotychczasowymi klientami
-tworzenie dokumentacji
-tworzenie budżetów na podstawie zaakceptowanej wyceny wraz z nadzorem nad jego realizacją
-współpraca z dostawcami usług
-nadzór wdrożenia i realizacji usług
-nadzór nad handlowcami
-raportowanie
-wprowadzanie danych do systemu firmy
-ścisła współpraca z Zarządem i Dyrektorem ds. Handlowych i Marketingu
-realizacja założonych planów sprzedażowych
-tłumaczenia z j. polskiego na angielski i na odwrót dokumentacji handlowej

Wymagania podstawowe

-wykształcenie min. średnie
-dobra znajomość obsługi komputera w tym pakietu MS Office (Exel, Word itp.)
-biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
-mile widziane prawo jazdy kat. B
-doświadczenie w branży ochrony i/lub sektorze B2C będzie dodatkowym atutem
-orientacja na cel
-uczciwość i sumienność
-łatwość nawiązywania kontaktów

Oferujemy

-zatrudnienie na umowę o pracę w firmie istniejącej 20 lat na rynku
-praca od poniedziałku do piątku w godzinach od 08:00 do 16:00
-podstawowe narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań
-możliwość rozwoju zawodowego
-miejsce pracy: Toruń

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV na mail:

Arseniusz.wolinski@flamejobs.pl

z dopiskiem: "Menedżer Obsługi Klienta-Toruń"

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Pozostałe informacje

Ilość wakatów: 1

Dane personalne

Dane teleadresowe

Dodatkowe informacje

Dodaj pliki

Akceptuję