Złóż aplikację!

Interesujące oferty
otrzymasz pocztą e-mail!

Montażysta - (2017/B/Mon) dodano 20 listopada 2017

Miejsce pracy

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Termin składania aplikacji

20 grudnia 2017

Zakres obowiązków

- montaż urządzeń  w oparciu o rysunek techniczny oraz schematy niezbędne do prawidłowego wykonania zlecenia,
- praca w systemie 3 zmianowym (poniedziałek- piątek).

Wymagania podstawowe

- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku- dla osób bez doświadczenia zagwarantowane są szkolenia,
- podstawowa znajomość rysunku technicznego,
- umiejętności techniczne.

Oferujemy

- umowę o pracę tymczasową,
- atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia uznaniowa),
- kursy i szkolenia,
- możliwość przejęcia przez firmę po okresie próbnym.

Pozostałe informacje

Ilość wakatów: 2

Dane personalne

Dane teleadresowe

Dodatkowe informacje

Dodaj pliki

Akceptuję