Złóż aplikację!

Interesujące oferty
otrzymasz pocztą e-mail!

Monter Zabudowy - (2017/L/M) dodano 27 czerwca 2017

Miejsce pracy

LUBICZ GÓRNY, kujawsko-pomorskie

Termin składania aplikacji

31 sierpnia 2017

Zakres obowiązków

- pracę związane z wyposażeniem wnętrza aut do przewozu osób
- obsługa elektronarzędzi
- praca na podstawie schematu rys.techniczego

Wymagania podstawowe

- doświadczenie w branży stolarskiej - mile widziane
- wykształcenie zawodowe - ślusarz , elektromonter, stolarz, mechanik itp.
- kultury pracy ( czystość, sumienność, odpowiedzialność )
- wielofunkcyjność
- ciągłe doskonalenie zawodowe

Oferujemy

- umowę o pracę
- stabilne zatrudnienie po okresie próbnym
- zatrudnienie bezpośrednie po okresie próbnym
- szkolenie na stanowisku pracy
- wynagrodzenie 28000 brutto na start

Pozostałe informacje

Stawka: 2800 PLN
Wynagrodzenie brutto: 2800 PLN
Ilość wakatów: 1

Dane personalne

Dane teleadresowe

Dodatkowe informacje

Dodaj pliki

Akceptuję