Złóż aplikację!

Interesujące oferty
otrzymasz pocztą e-mail!

Monter zabudowy na dziale stolarni - 1 zmiana - (ST/W/18) dodano 23 stycznia 2018

Miejsce pracy

Lubicz Górny, kujawsko-pomorskie

Termin składania aplikacji

28 lutego 2018

Zakres obowiązków

Realizacja zleceń produkcyjnych
Prace związane z wyposażeniem wnętrza aut do przewozu osób
Odczytywanie dokumentów technicznych
Dbanie o sprawność oraz stan techniczny maszyn, narzędzi i przyrządów pomiarowych

Wymagania podstawowe

Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
Gotowość do pracy w nadgodzinach
Dyspozycyjność
Wysoko rozwinięte zdolności manualne
Dokładność oraz precyzja w wykonywanych zadaniach

Oferujemy

Umowę o pracę tymczasową
Wysokie zarobki od 2800zł brutto + premie
Pracę w godzinach 6-14
Możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez pracodawcę po okresie próbnym
Pracę w młodym zespole
Wsparcie konsultanta na każdym etapie rekrutacji i zatrudnienia

Pozostałe informacje

Ilość wakatów: 3

Dane personalne

Dane teleadresowe

Dodatkowe informacje

Dodaj pliki

Akceptuję