Złóż aplikację!

Interesujące oferty
otrzymasz pocztą e-mail!

Oczyszczacz odlewów - (2017/OCZYSZODLEW/BYD) dodano 07 lipca 2017

Miejsce pracy

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Termin składania aplikacji

31 sierpnia 2017

Zakres obowiązków

- Szlifowanie odlewów
- Paletowanie/ pakowanie odlewów
- Dbanie o właściwą jakość wyrobów
- Obsługa wózka widłowego i suwnicy z poziomu „0”
- Dbanie i staranność w realizacji powierzonych zadań

Wymagania podstawowe

- Odpowiednie predyspozycje fizyczne pozwalające na pracę w trudnych warunkach (praca manualna, wysokie temperatury, niebezpieczne czynniki - ciekła stal, pył, hałas )
- Uprawnienia na obsługę wózka widłowego (będzie dodatkowym atutem)
- Uprawnienia na obsługę suwnicy z poziomu „0” będzie dodatkowym atutem
- Sumienne wykonywanie powierzonej pracy
- Bezwzględne przestrzeganie zasad bezpieczeństwa

Oferujemy

- Stabilne warunki zatrudnienia w międzynarodowym holdingu
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Pakiet socjalny składający się z dofinansowania na wczasy oraz prywatne ubezpieczenie medyczne
- Możliwość rozwoju
- Dodatki do pensji: 8% premia regulaminowa, zależna od wyników pracownika i oceny przełożonego oraz
8% premia wynikowa roczna zależna od wyników finansowych firmy oraz od frekwencji  w pracy
- Pracownikom produkcyjnym przysługują codzienne porcje regeneracyjne

Pozostałe informacje

Ilość wakatów: 1

Dane personalne

Dane teleadresowe

Dodatkowe informacje

Dodaj pliki

Akceptuję