Złóż aplikację!

Interesujące oferty
otrzymasz pocztą e-mail!

Operator CNC - (2017/CNC/BY) dodano 11 kwietnia 2018

Miejsce pracy

Bydgoszcz

Termin składania aplikacji

15 maja 2018

Zakres obowiązków

  • przygotowanie stanowiska pracy i utrzymanie maszyny w ruchu,
  • obsługa maszyny sterowanej numerycznie,
  • kontrola jakości wykonanego produktu.

Wymagania podstawowe

  • doświadczenie w obsłudze maszyn CNC,
  • umiejętność obsługi przyrządów pomiarowych,
  • wykształcenie średnie techniczne bądź zawodowe specjalność obróbka skrawaniem,
  • umiejętność czytania i interpretacji rysunku technicznego.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku,
  • 3 zmianowy system pracy od poniedziałku do piątku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia uznaniowa),
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • kursy i szkolenia.

Pozostałe informacje

Ilość wakatów: 1

Dane personalne

Dane teleadresowe

Dodatkowe informacje

Dodaj pliki

Akceptuję