Złóż aplikację!

Interesujące oferty
otrzymasz pocztą e-mail!

Operator żurawia samojezdnego - (2018/ŻURAW/CP) dodano 03 lipca 2018

Miejsce pracy

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Termin składania aplikacji

31 lipca 2018

Zakres obowiązków

- Praca w transporcie wewnętrznym,
- Obsługa żurawi samojezdnych (od 15 do 350 ton),
- Montaż konstrukcji wielkogabarytowych stalowych,
- Bezpieczne przemieszczanie towarów.

Wymagania podstawowe

- Doświadczenie w pracy na stanowisku operatora żurawi samojezdnych,
- Prawo jazdy kategorii C lub/i E,
- Uprawnienia na wózek widłowy, suwnicę - mile widziane.

Oferujemy

- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- Pracę stacjonarną (bez wyjazdów służbowych),
- Pracę w renomowanej, międzynarodowej firmie,
- Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
- Atrakcyjne wynagrodzenie.

Pozostałe informacje

Ilość wakatów: 1

Dane personalne

Dane teleadresowe

Dodatkowe informacje

Dodaj pliki

Akceptuję