Złóż aplikację!

Interesujące oferty
otrzymasz pocztą e-mail!

Pakowaczka - (/44) dodano 03 lipca 2018

Miejsce pracy

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Termin składania aplikacji

31 lipca 2018

Zakres obowiązków

• Odbiór detali z maszyny,
• Kontrola jakości,
• Pakowanie i etykietowanie zgodnie z instrukcją.

Wymagania podstawowe

• Pełna dyspozycyjność do pracy 3 zmianowej 4 brygadowej,
• Sumienność i skrupulatność,
• Energiczna postawa,
• Doświadczenie na produkcji - mile widziane.

Oferujemy

• Praca na pełen etat,
• Stawka godzinowa + wysoka premia frekwencyjna,
• Dodatek nocny 30%,
• Praca w nowoczesnym zakładzie, który dba o swoich pracowników,
• Przejęcie przez Klienta po 3 miesiącach pracy.

Pozostałe informacje

Ilość wakatów: 3

Dane personalne

Dane teleadresowe

Dodatkowe informacje

Dodaj pliki

Akceptuję