Złóż aplikację!

Interesujące oferty
otrzymasz pocztą e-mail!

Planista Produkcji - (2018/B/PP) dodano 14 maja 2018

Miejsce pracy

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Termin składania aplikacji

30 czerwca 2018

Zakres obowiązków

- przygotowanie planu i harmonogramu produkcji,
- stały kontakt z pozostałymi działami firmy: sprzedaży, technicznym, zakupów i transportu,
- kontrola postępów realizacji zleceń,
- korekta planów i danych w systemie MS Dynamics,
- przygotowywanie raportów wydajności i produktywności.

Wymagania podstawowe

- minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
- wykształcenie wyższe techniczne,
- dobra znajomość języka angielskiego,
- znajomość systemów rozliczania produkcji typu MRP, ERP
- bardzo dobra znajomość MS Excel,
- wysokie zdolności organizacyjne.

Oferujemy

- możliwość rozwoju zawodowego,
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport, karty SODEXO.

Pozostałe informacje

Ilość wakatów: 1

Dane personalne

Dane teleadresowe

Dodatkowe informacje

Dodaj pliki

Akceptuję