Złóż aplikację!

Interesujące oferty
otrzymasz pocztą e-mail!

Pomocnik Operatora Maszyn - (2017/O/O) dodano 18 kwietnia 2017

Miejsce pracy

Ostaszewo, kujawsko-pomorskie

Termin składania aplikacji

30 czerwca 2017

Zakres obowiązków

- prace pomocnicze na produkcji,
- wspieranie operatora maszyn ,
- załadunek, rozładunek półproduktów

Wymagania podstawowe

- doświadczenie na produkcji lub innej pracy fizycznej,
- gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym, 4 brygadowym,
- sumienność, pracowitość,
- chęć podnoszenia kwalifikacji,
- uprawnienia na wózki widłowe+ doświadczenie,
- gotowość do pracy w Ostaszewie- dojazd z innymi pracownikami ,lub na własną rękę

Oferujemy

- umowę o pracę tymczasową,
- bezpośrednie zatrudnienie po okresie próbnym,
- atrakcyjne zarobki
- pracę w Ostaszewie

Pozostałe informacje

Ilość wakatów: 1

Dane personalne

Dane teleadresowe

Wykształcenie

Doświadczenie zawodowe

Znajomość języków

Oczekiwania finansowe netto

Dodatkowe informacje

Dodaj pliki

Akceptuję