Złóż aplikację!

Interesujące oferty
otrzymasz pocztą e-mail!

Pomocnik ustawiacza wtryskarek - (2018/B/PUW) dodano 06 marca 2018

Miejsce pracy

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Termin składania aplikacji

30 czerwca 2018

Zakres obowiązków

- przygotowanie materiałów, maszyn i narzędzi zgodnie z planem produkcyjnym,
- współpraca z ustawiaczami w celu realizacji planu produkcyjnego,
- zarządzanie gospodarką materiałową od pobrania z magazynu do zwrotu na magazyn,
- nadzór nad prawidłowym działaniem form i maszyn,
- drobne naprawy maszyn oraz narzędzi.

Wymagania podstawowe

- wykształcenie min. zasadnicze zawodowe,
- doświadczenia w firmie produkcyjnej przy obsłudze wtryskarek będzie dodatkowym atutem,
- gotowość do pracy w systemie czterobrygadowym,
- mile widziana znajomość zasad przetwórstwa tworzyw sztucznych.

Oferujemy

- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- szkolenia stanowiskowe dot. wykonywanej pracy,
- wsparcie ze strony współpracowników i bezpośredniego przełożonego,
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- prywatne ubezpieczenie medyczne,
- premie uznaniowe,
- dodatki do pracy w systemie czterobrygadowym,
- możliwość szkolenia na stanowisku ustawiacz wtryskarek,
- atrakcyjne wynagrodzenie.

Pozostałe informacje

Ilość wakatów: 2

Dane personalne

Dane teleadresowe

Dodatkowe informacje

Dodaj pliki

Akceptuję