Złóż aplikację!

Interesujące oferty
otrzymasz pocztą e-mail!

PRACA PRZY SKŁADANIU MEBLI - (2017/B/S) dodano 07 sierpnia 2017

Miejsce pracy

Anglia, kujawsko-pomorskie

Termin składania aplikacji

30 września 2017

Zakres obowiązków

• załadunek kompletnych elementów do transportu,
• skręcanie/składanie szafek kuchennych,
• wiercenie/wycinanie,
• obróbka blatów kuchennych.

Wymagania podstawowe

Znajomość języka angielskiego oraz doświadczenie nie są wymagane
• punktualność oraz dokładność,
• dostępność na wszystkie zmiany,
• chęć podjęcia pracy na stałe

Oferujemy

• 3-miesięczny okres próbny, po czym umowa na czas nieokreślony,
• gwarantowane 39 godzin pracy tygodniowo,
• stawka godzinowa £7.50/h. Każda godzina ponad 39h płatna £9.38/h,
• ubranie robocze,
• zmiany od poniedziałku do piątku,
• pomoc w zakwaterowaniu.

Pozostałe informacje

Ilość wakatów: 1

Dane personalne

Dane teleadresowe

Dodatkowe informacje

Dodaj pliki

Akceptuję