Złóż aplikację!

Interesujące oferty
otrzymasz pocztą e-mail!

Pracownik linii montażu - (2017/P/S) dodano 04 grudnia 2017

Miejsce pracy

Ostaszewo, kujawsko-pomorskie

Termin składania aplikacji

15 grudnia 2017

Zakres obowiązków

Praca na linii montażu - także dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności

Wizualna kontrola produktu

Dbanie o ciągłość produkcji

Wymagania podstawowe

Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji

Zdolności manualne

Gotowość do pracy w systemie 2 - zmianowym

Oferujemy

Umowę o pracę tymczasową

Wynagrodzenie podstawowe + premie

Bezpłatny transport do Ostaszewa m.in z Torunia, Rypina, Wąbrzeźna, Chełmna, Grudziądza

Pozostałe informacje

Stawka: 2000 PLN
Ilość wakatów: 7

Dane personalne

Dane teleadresowe

Dodatkowe informacje

Dodaj pliki

Akceptuję