Złóż aplikację!

Interesujące oferty
otrzymasz pocztą e-mail!

Pracownik magazynu - (/16) dodano 19 stycznia 2018

Miejsce pracy

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Termin składania aplikacji

28 lutego 2018

Zakres obowiązków

1. Rozładunek i załadunek samochodów przy użyciu wózka widłowego
2. Rozładunek i załadunek samochodów przy użyciu suwnicy
3. Obsługa wagi samochodowej
4. Przyjmowanie towaru na magazyn i wydawanie towaru z magazynu
5. Prowadzenie bieżącej dokumentacji magazynu

Wymagania podstawowe

1. Doświadczenie na stanowisku magazyniera
2. Uprawnienia do obsługi wózków widłowych
3. Uprawnienia do obsługi suwnic kabinowych będzie dodatkowym atutem
4. Samodzielność
5. Nastawienie na realizację powierzonych zadań
6. Dbanie o porządek na stanowisku pracy
7. Badania lekarskie na pracę powyżej 3m

Oferujemy

1. Stabilne warunki zatrudnienia w międzynarodowym holdingu
2. Atrakcyjne wynagrodzenie: na okres próbny 2740zł brutto w okresie próbnym i 2870zł po 3 miesiącach
3. Pakiet socjalny oraz prywatne ubezpieczenie medyczne: dofinansowania na wczasy w wysokości 1000zł brutto
4. Możliwość rozwoju

Pozostałe informacje

Wynagrodzenie brutto: 3000 PLN
Ilość wakatów: 1

Dane personalne

Dane teleadresowe

Dodatkowe informacje

Dodaj pliki

Akceptuję