Złóż aplikację!

Interesujące oferty
otrzymasz pocztą e-mail!

Pracownik produkcji - montażysta - (2017/T/PPM) dodano 31 marca 2017

Miejsce pracy

Toruń, kujawsko-pomorskie

Termin składania aplikacji

31 maja 2017

Zakres obowiązków

- praca na produkcji
- montaż elementów
- składanie i kompletacja części
- cięcie materiałów
- klejenie i składanie elementów
- wykonywanie zadań produkcyjnych zgodnie z dokumentacją
- wykonywanie kontroli i pomiarów produktów
- prowadzenie zapisów zgodnie w obowiązującą procedurą

Wymagania podstawowe

- dobry wzrok
- zdolności manualne
- doświadczenie na produkcji
- umiejętność czytania schematów i zleceń produkcyjnych
- obsługa urządzeń i narzędzi typu: wkrętarka, zaciskarka, piła tarczowa itp.

Oferujemy

- umowę o pracę tymczasową na 6 miesiące,
- następnie bezpośrednie zatrudnienie na umowę o pracę
- pracę od pon do pt, na 2 zmiany
- pracę w firmie o ugruntowanej sytuacji na rynku

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami

Pozostałe informacje

Ilość wakatów: 5

Dane personalne

Dane teleadresowe

Wykształcenie

Doświadczenie zawodowe

Znajomość języków

Oczekiwania finansowe netto

Dodatkowe informacje

Dodaj pliki

Akceptuję