Złóż aplikację!

Interesujące oferty
otrzymasz pocztą e-mail!

Pracownik Produkcji w Holandii - (2017/H/Prod) dodano 7 dni temu

Miejsce pracy

HOLANDIA, kujawsko-pomorskie

Termin składania aplikacji

31 lipca 2017

Zakres obowiązków

- prace produkcyjne w Holandii
- sortowanie owoców
- pakowanie owoców i mrożonek
- prace przy taśmie produkcyjnej
- etykietowanie

Wymagania podstawowe

- gotowość do podjęcia pracy od zaraz
- dobra kondycja fizyczna
- chęć do pracy i zaangażowanie
- gotowość do otwarcia konta walutowego w Pl
- gotowość do pracy w systemie zmianowym
- gotowość do pracy w temperaturze 16 stopni
- nie wymagamy znajomości języka

Oferujemy

- atrakcyjne wynagrodzenie
- gwarantowane przez pracodawcę zakwaterowanie i transport do miejsca pracy
- pracę sezonową z możliwością stałej współpracy
- stabilne zatrudnienie i możliwość dodatkowego zarobku
- opieka konsultanta na miejscu

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na mail:

bydgoszcz@flamejobs.pl

z dopiskiem " Pracownik produkcji w Holandii".

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Pozostałe informacje

Ilość wakatów: 30

Dane personalne

Dane teleadresowe

Wykształcenie

Doświadczenie zawodowe

Znajomość języków

Oczekiwania finansowe netto

Dodatkowe informacje

Dodaj pliki

Akceptuję