Złóż aplikację!

Interesujące oferty
otrzymasz pocztą e-mail!

Pracownik produkcji w systemie 3 zmianowym - (2017/FOR/PL) dodano 09 stycznia 2018

Miejsce pracy

Toruń, kujawsko-pomorskie

Termin składania aplikacji

31 marca 2018

Zakres obowiązków

Praca na produkcji w branży tworzyw sztucznych
Przygotowanie form do odlewów
Obsługa maszyn i urządzeń odlewniczych
Obsługa maszyn do laminowania
Kontrola procesu wykonywania odlewu

Wymagania podstawowe

Wykształcenie techniczne
Doświadczenie w pracy na produkcji
Mile widziana umiejętność szlifowania i obróbki laminatu
Umiejętność pracy na podstawie rysunku technicznego
Dokładność i precyzja w wykonywaniu powierzonych zadań
Gotowość do pracy w systemie zmianowym
Uprawnienia do obsługi wózków widłowych będą dodatkowym atutem

Oferujemy

Umowę o pracę tymczasową
Możliwość zatrudnienia bezpośrednio u pracodawcy po okresie próbnym
Atrakcyjna stawka godzinowa
Dodatki za pracę zmianową
Wypłatę zawsze 10-go
System szkoleń
Możliwość rozwoju zawodowego

Pozostałe informacje

Ilość wakatów: 4

Dane personalne

Dane teleadresowe

Dodatkowe informacje

Dodaj pliki

Akceptuję