Złóż aplikację!

Interesujące oferty
otrzymasz pocztą e-mail!

Production Supervisor - Irlandia Północna - (/27) dodano 19 marca 2018

Miejsce pracy

Irlandia Północna, kujawsko-pomorskie

Termin składania aplikacji

31 maja 2018

Zakres obowiązków

- odpowiedzialność za kierowanie dużymi projektami,
- odpowiedzialność za kierowanie zespołem,
- utrzymywanie codziennych kontaktów w trakcie projektu z klientem,
- odpowiedzialność za przygotowywanie raportów.

Wymagania podstawowe

- 5 letnie doświadczenie w spawalnictwie, przetwórstwie metali, szlifowaniu, ślusarstwie, cieciu metali,
- 3 letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
- bardzo dobrą znajomość j.angielskiego w mowie i piśmie,
- wysokie zdolności interpersonalne,
- wysoką motywację do pracy.

Oferujemy

- atrakcyjne wynagrodzenie 12 funtów na godzinę brutto,
- tanie zakwaterowanie tylko 35 funtów tygodniowo, blisko zakładu,
- 28 dni płatnego urlopu,
- pracę w międzynarodowym zespole.

Podsumowanie oferty

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami, spełniającymi kryteria rekrutacji.

Pozostałe informacje

Ilość wakatów: 1

Dane personalne

Dane teleadresowe

Dodatkowe informacje

Dodaj pliki

Akceptuję