Złóż aplikację!

Interesujące oferty
otrzymasz pocztą e-mail!

Project Manager na rynek francuski - (PM/01/2018/W) dodano 02 lutego 2018

Miejsce pracy

Lubicz, kujawsko-pomorskie

Termin składania aplikacji

28 lutego 2018

Zakres obowiązków

Project Manager będzie:

  • nadzorował proces sprzedaży we Francji i produkcji w Polsce,
  • przygotowywał dokumentację techniczną związaną z realizacją projektu,
  • kontaktował się z klientami francuskimi w zakresie zamówienia,
  • nadzorował proces zakupów pod kątem projektu,
  • przygotowywał wymagane dokumenty niezbędne do homologacji,
  • wyliczał zyski dla zarządu z realizowanych projektów;

Wymagania podstawowe

Idealny Project Manger, którego poszukujemy to osoba:

  • posiadająca wykształcenie wyższe, mile widziane techniczne, bądź doświadczenie w branży technicznej,
  • znała biegle język francuski oraz polski, mile widziana znajomość angielskiego lub niemieckiego,
  • posiadająca doświadczenie w pracy na terenie Francji (rozumienie specyfiki francuskiego rynku),
  • posiadająca 5-letnie doświadczenie jako project manager lub podobne
  • potrafiąca elastycznie dostosować się do zmieniających się okoliczności,
  • ceniąca sobie pozytywną atmosferę w zespole,
  • nastawiona na rozwiązywania,
  • znająca rozporządzenia w sprawie przetargów publicznych w UE.

Oferujemy

Nasz Klient zapewnia swoim pracownikom:

  • proces wdrożenia do pracy i zaznajomienie z tajnikami branży
  • wynagrodzenie na poziomie europejskim
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • przyjazną i pozytywną atmosferę

Pozostałe informacje

Ilość wakatów: 1

Dane personalne

Dane teleadresowe

Dodatkowe informacje

Dodaj pliki

Akceptuję