Złóż aplikację!

Interesujące oferty
otrzymasz pocztą e-mail!

Samodzielny referent ds. kontrolingu i windykacji - (2017/Ch/SRKiW) dodano 29 marca 2017

Miejsce pracy

Chełmża, kujawsko-pomorskie

Termin składania aplikacji

30 czerwca 2017

Zakres obowiązków

  1. Windykacja należności:
  • Załatwianie wszelkich formalności i prowadzenie spraw w kancelariach komorniczych w zakresie windykacjo należności.
  • prowadzenie historii windykacji w systemie.
  • Śledzenie listy należności
  • Aktywna windykacja poprzez kontakt osobisty lub telefoniczne, wysyłanie ponagleń itd.
  • Monitoring egzekucji komorniczych oraz spraw przekazanych do kancelarii prawnej.
  • Raportowanie o stanie zaległości
  2. Przygotowywanie pełnomocnictw, upoważnień wg dyspozycji przełożonych oraz prowadzenie ich ewidencji.
  3. Analiza budżetów projektów w celu obniżania kosztów i nakładów
  4. Analiza kosztów zamówień z poszczególnych działów
  5. Systematyczna kontrola ewidencji samochodowej z platformą flotową firm dostarczających paliwo oraz sprawdzanie raportów samochodowych z raportami w systemie informatycznym floty paliwowej
  6. Współpraca z brokerem ubezpieczeniowym i firmami ubezpieczeniowymi w zakresie ubezpieczeń majątkowych, komunikacyjnych, OC oraz w tym:
    • Nadzorowanie terminów ważności polis ubezpieczeniowych.
    • Prowadzenie rejestru polis ubezpieczeniowych.
    • Przygotowywanie i kompletowanie dokumentów dla brokera w celu przygotowania ofert polis ubezpieczeniowych.
  7. Wyszukiwanie i współpraca z dostawcami

Wymagania podstawowe

  • Wiedza z procesów zachodzących w firmie, controlingu, finansów, prawa, planowania, sprawozdawczości, spraw podatkowych itp.
  • Doświadczenie minimum 3 lata
  • Znajomość programów: Płatnik, Enova, Excel, Word,
    Znajomość przepisów kadrowo-płacowych, ZUS- owskich, Podatkowych
  • Wykształcenie: wyższe, kierunkowe
  • Odpowiedzialność, rzetelność, uczciwość.

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Pracę na pełen etat
  • Atrakcyjne wynagrodzenie:  wynagrodzenie podstawowe + premia uznaniowa
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na mail:

Arseniusz.wolinski@flamejobs.pl

z dopiskiem: "Samodzielny referent ds. kontrolingu i windykacji Chełmża"

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Pozostałe informacje

Ilość wakatów: 1

Dane personalne

Dane teleadresowe

Wykształcenie

Doświadczenie zawodowe

Znajomość języków

Oczekiwania finansowe netto

Dodatkowe informacje

Dodaj pliki

Akceptuję