Złóż aplikację!

Interesujące oferty
otrzymasz pocztą e-mail!

Ślusarz narzędziowy - (2017/ŚLUSARZ/BY) dodano 27 grudnia 2017

Miejsce pracy

Bydgoszcz

Termin składania aplikacji

31 marca 2018

Zakres obowiązków

  • terminowe, samodzielne wykonywanie nowych form
  • naprawa, konserwacja oraz regeneracja form wtryskowych
  • obsługa suwnicy
  • utrzymanie ruchu na produkcji
  • czyszczenie form po i w trakcie produkcji

Wymagania podstawowe

  • minimum 3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (np. ślusarz narzędziowy, operator obróbki skrawaniem, mechanik)
  • umiejętność współpracy w zespole
  • wykształcenie min. zawodowe (techniczne), mile widziane jako ślusarz narzędziowy
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • wiedza w zakresie technologii wykonawstwa form wtryskowych

Oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • szkolenia pracownicze
  • zatrudnienie bezpośrednio u klienta na podstawie umowy o pracę

Pozostałe informacje

Ilość wakatów: 1

Dane personalne

Dane teleadresowe

Dodatkowe informacje

Dodaj pliki

Akceptuję