Złóż aplikację!

Interesujące oferty
otrzymasz pocztą e-mail!

SPECJALISTA DS. E-MARKETINGU - (M/2017/D) dodano 04 grudnia 2017

Miejsce pracy

CHEŁMNO, kujawsko-pomorskie

Termin składania aplikacji

15 grudnia 2017

Zakres obowiązków

Twoim celem zawodowym będzie:
  • zwiększenie ruchu na stronach firmy,
  • działania zmierzające do uatrakcyjnienia prezentowanych produktów,
  • dotarcie do jeszcze większego grona odbiorców.

Wymagania podstawowe

Masz doświadczenie w e-marketingu?

Posługujesz się facebook ads , google analytics, google search console, seo?

Jeśli dodatkowo znasz w stopniu podstawowym HTML i CSS oraz jesteś osobą zarażającą pozytywnymi emocjami - jesteś idealnym kandydatem, którego poszukuje nasz klient!

Oferujemy

Masz możliwość pracować dla szybko rozwijającej się firmy z branży e-commerce, z wyjątkowym klimatem organizacyjnym, z nowoczesnym zapleczem socjalnym w nieszablonowym miejscu pracy z ciekawym klimatem.

Otrzymasz:
  • stabilne zatrudnienie,
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz
  • dodatkowy czas na relaks (dodatkowe płatne przerwy).

Pozostałe informacje

Ilość wakatów: 1

Dane personalne

Dane teleadresowe

Dodatkowe informacje

Dodaj pliki

Akceptuję