Złóż aplikację!

Interesujące oferty
otrzymasz pocztą e-mail!

Specjalista ds. Zakupów - (SZ/2017/12/K) dodano 20 grudnia 2017

Miejsce pracy

Łódź, łódzkie

Termin składania aplikacji

31 stycznia 2018

Zakres obowiązków

- Monitorowanie rynku potencjalnych dostawców,
- Opracowywanie zapytań ofertowych oraz ich analiza,
- Negocjowanie warunków współpracy z dostawcami,
- Zapewnienie dostępności surowców do produkcji,
- Uczestnictwo w projektach dotyczących nowych produktów,
- Przygotowywanie raportów, kalkulacji i zestawień.

Wymagania podstawowe

- Wykształcenie wyższe (preferowane: handel, zarządzanie, logistyka bądź pokrewne),
-  Minimum 2-letnie doświadczenie w dziale zakupów, poparte umiejętnościami szybkiego i elastycznego reagowania w sytuacjach trudnych,
Umiejętność skutecznego negocjowania warunków współpracy z dostawcami przy jednoczesnym budowaniu pozytywnych relacji,
- Znajomość j. angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w mowie i piśmie – warunek konieczny,
- Bardzo dobra znajomość pakietu Office (szczególnie Excel),
- Umiejętność analitycznego myślenia, komunikatywność.

Oferujemy

- Umowę o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
- Wynagrodzenie na poziomie 7-8 tys.zł brutto,
- Premie (po okresie próbnym do 20% kwartalnego wynagrodzenia),
- Dofinansowanie do karty sportowej multisport plus, ubezpieczenia grupowego, możliwość dołączenia do lektoratów z języka angielskiego.

Pozostałe informacje

Ilość wakatów: 1

Dane personalne

Dane teleadresowe

Dodatkowe informacje

Dodaj pliki

Akceptuję