Złóż aplikację!

Interesujące oferty
otrzymasz pocztą e-mail!

Pracownik warsztatu na 1 zmianę - (2017/G/S) dodano 02 października 2017

Miejsce pracy

Przysiek, kujawsko-pomorskie

Termin składania aplikacji

17 listopada 2017

Zakres obowiązków

• Obsługa maszyn i narzędzi stolarskich
• Cięcie i obróbka elementów drewnianych
• Obróbka elementów wykonanych z laminatu
• Produkcja i montaż elementów ścian wspinaczkowych

Wymagania podstawowe

• Umiejętność czytania rysunku technicznego
• Mile widziane doświadczenie w pracy jako stolarz
• Gotowość do pracy w nadgodzinach

Oferujemy

• Umowę o pracę
• Pracę w godzinach od 7 do 17
• Praca w systemie jednozmianowym
• Wynagrodzenie 2000 zł netto + premia za wydajność
• Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

Pozostałe informacje

Stawka: 2200 PLN
Ilość wakatów: 1

Dane personalne

Dane teleadresowe

Dodatkowe informacje

Dodaj pliki

Akceptuję