Złóż aplikację!

Interesujące oferty
otrzymasz pocztą e-mail!

Ustawiacz wtryskarek - (2017/BYD/USTAWTRYS) dodano 7 dni temu

Miejsce pracy

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Termin składania aplikacji

30 czerwca 2018

Zakres obowiązków

-uruchamianie i parametryzacja procesu wtryskiwania
-obsługa wtryskarek
-montaż i demontaż form wtryskowych
-optymalizacja procesu wtryskiwania
-kontrolowanie stanu form wtryskowych
-dbanie o najwyższą jakość produkowanych wyrobów

Wymagania podstawowe

-wiedza lub doświadczenie w pracy jako operator/ustawiacz wtryskarek
-znajomość procesu wtrysku tworzyw
-wiedza w zakresie doboru parametrów procesowych
-umiejętność instalacji i obsługi form wtryskowych
-zdolności organizacyjne własnej pracy i podległego zespołu

Oferujemy

-pracę w firmie z długoletnią tradycją na rynku
-atrakcyjne wynagrodzenie
-stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
-możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia

Pozostałe informacje

Ilość wakatów: 2

Dane personalne

Dane teleadresowe

Dodatkowe informacje

Dodaj pliki

Akceptuję