Złóż aplikację!

Interesujące oferty
otrzymasz pocztą e-mail!

Zakupowiec -logista - (2017/ZL/CH) dodano 13 lipca 2017

Miejsce pracy

Chełmno, kujawsko-pomorskie

Termin składania aplikacji

31 sierpnia 2017

Zakres obowiązków

  • Nadzorowanie stanów materiałów oraz szacowanie zapotrzebowania
  • Sporządzanie zamówień zakupu oraz sprawowanie kontroli nad ich realizacją
  • Negocjacje zakupowe z anglojęzycznymi kontrahentami
  • Sporządzanie raportów i analiz zakupowych
  • Ścisła współpraca z działem handlowym i magazynami wewnętrznymi
  • Kontrola i monitorowanie nad zasobami magazynowymi

Wymagania podstawowe

  • Dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny
  • Kilkuletnie doświadczenie na stanowisko zakupowca
  • Zaawansowana znajomość programu Exel

Oferujemy

  • Dogodną formę zatrudnienia
  • Interesującą i odpowiedzialną pracę w firmie, która jest liderem w swojej branży
  • Satysfakcjonującą pracę z możliwością realizacji ambitnych zadań w przyjaznej atmosferze
  • Wyzwania i możliwość rozwoju

Pozostałe informacje

Ilość wakatów: 1

Dane personalne

Dane teleadresowe

Dodatkowe informacje

Dodaj pliki

Akceptuję