Złóż aplikację!

Interesujące oferty
otrzymasz pocztą e-mail!

Zastępca Szefa Kuchni - (2017/Sed/Zsk) dodano 11 września 2017

Miejsce pracy

Sedbergh, kujawsko-pomorskie

Termin składania aplikacji

31 października 2017

Zakres obowiązków

- tworzenie menu,
- przygotowywanie potraw,
- pomoc przy zamawianie towaru,
- dbanie o porządek miejsca pracy,
- dbanie o przestrzeganie wymogów BHP.

Wymagania podstawowe

- komunikatywna znajomość języka angielskiego,
- umiejętność motywowania i zarządzania małym zespołem gastronomicznym,
- doświadczenie zdobyte w gastronomii,
- zaświadczenie o niekaralności,
- bardzo dobra znajomość produktów spożywczych,
- umiejętność obsługi pakietu Microsoft Office,
- wymagane referencje od minimum 2 pracodawców.

Oferujemy

- stabilne zatrudnienie na podstawie angielskiej umowy o pracę,
- pracę na pełen etat,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- zakwaterowanie,
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia i awansu.

Pozostałe informacje

Ilość wakatów: 5

Dane personalne

Dane teleadresowe

Dodatkowe informacje

Dodaj pliki

Akceptuję