Dotacja na kapitał obrotowy dla Flame Employment Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością finansowanego ze środków Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020 w ramach działania 3.4 Dotacja na kapitał obrotowy

Pracownik działu księgowości

Bydgoszcz

kujawsko-pomorskie

Zadania:

-księgowanie faktur kosztowych
-księgowanie wyciągów bankowych
-ewidencjonowanie korespondencji firmy
-rozliczanie zobowiązań i należności firmy
-sporządzanie korespondencji do kontrahentów i instytucji
-pomoc w uzgadnianiu sald i zgodności zapisów na kontach księgowych
-pomoc w sporządzaniu deklaracji i sprawozdań

Wymagania:

-podstawowa znajomość przepisów podatkowych i rachunkowych
-umiejętność organizowania pracy własnej
-praca w zespole
-należyta staranność
-znajomość MS Office
-znajomość programu Comarch

Wykształcenie: Min. średnie
Doświadczenie: Praca w księgowości min.1rok

Oferujemy:

- umowę o pracę,
- miłą atmosferę w miejscu pracy,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- możliwość rozwoju zawodowego