Technik Utrzymania Ruchu - Mechanik/Automatyk

Toruń

kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków :

> Utrzymywanie ciągłości ruchu maszyn i urządzeń oraz instalacji produkcyjnych i pomocniczych,

> Przeprowadzanie okresowych przeglądów maszyn i urządzeń,

> Bieżące usuwanie zgłoszonych usterek,

> Sporządzanie raportów z przeprowadzonych napraw,

> Dbałość o porządek na stanowisku pracy

Wymagania :

> Wykształcenie: min. zawodowe - techniczne,
> Doświadczenia w pracy w dziale utrzymania ruchu oraz na stanowisku związanym z naprawą maszyn,

> Znajomość zagadnień związanych z m.in. pneumatyką, elektryką,
> Umiejętność czytania dokumentacji technicznej (rysunek techniczny, schemat pneumatyczny)

Oferujemy :

> Umowę o pracę,

> Atrakcyjne wynagrodzenie,

> Możliwość rozwoju zawodowego,

> Szkolenia