Technolog produkcji spożywczej

Żnin

kujawsko-pomorskie

Zadania:

- nadzór nad przestrzeganiem procesów,
- nadzór nad realizacją zamówień,
- kontrola jakości produktu,
- weryfikacja przestrzegania przepisów,
- tworzenie dokumentacji produkcyjnej,
- reprezentowanie firmy przed organami kontroli,
- tworzenie procedur i nadzór nad recepturami,

Oczekiwania:

- wykształcenie wyższe (technologia żywności , zarządzanie produkcją itp.),
- doświadczenie min. 2 lata w firmie spożywczej,
- doświadczenie w zarządzaniu ludźmi,
- znajomość przepisów dot. produkcji żywności,

Oferujemy:

- pracę w międzynarodowej firmie,
- możliwość rozwoju,
- autonomię na stanowisku,
- szkolenie w siedzibie firmy w Skandynawii,
- miłą atmosferę,
- atrakcyjne wynagrodzenie,

Aplikując do nas przez formularz masz pewność, że:

- Twoje dane są i zawsze będą bezpieczne
- Możesz brać udział z kilku rekrutacjach zgodnych z twoimi oczekiwaniami
- Jako pierwszy dowiadujesz się o nowych ofertach. Osoby z naszej bazy otrzymują 70 % więcej ofert pracy.
- Twoje CV zostaje w naszej bazie kandydatów, nie musisz martwić się o wydruk przed spotkaniem.