Dotacja na kapitał obrotowy dla Flame Employment Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością finansowanego ze środków Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020 w ramach działania 3.4 Dotacja na kapitał obrotowy

Operator produkcji TV

Toruń

kujawsko-pomorskie

W pracy będziesz odpowiedzialny za:

- montaż komponentów,

- składanie części,

- pracę przy linii produkcyjnej.

Od kandydatów oczekujemy:

- sumienności i dokładności,

- gotowości do pracy w systemie 2-zmianowym,

- otwartości na nowe zadania.

Oferta dostępna również dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Kandydatom oferujemy:

- umowę o pracę tymczasową z możliwością nawiązania dłuższej współpracy

- bezpłatny autobus m.in z Torunia, Wąbrzeźna, Chełmży, Rypina, Chełmna, Grudziądza,

- pracę od poniedziałku do piątku,

- wsparcie konsultanta na każdym etapie rekrutacji,

- system poleceń pracowników.

Aplikując do nas przez formularz masz pewność, że:

- Twoje dane są i zawsze będą bezpieczne
- Możesz brać udział z kilku rekrutacjach zgodnych z twoimi oczekiwaniami
- Jako pierwszy dowiadujesz się o nowych ofertach. Osoby z naszej bazy otrzymują 70 % więcej ofert pracy.
- Twoje CV zostaje w naszej bazie kandydatów, nie musisz martwić się o wydruk przed spotkaniem.